zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Laser Mona Lisa Touch. Technologia w służbie piękna i wewnętrznego komfortu

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Każda z nas nosi w sobie właściwe tylko sobie piękno. Dobrze jest o tym zawsze pamiętać i pielęgnować dobry stan ducha. To pomaga żyć i pokonywać z podniesionym czołem codzienne trudności i kłopoty. Fantastycznym uczuciem jest, kiedy czujesz się dobrze sama ze sobą, akceptujesz swoją osobowość. Wtedy najbardziej ujawnia się twoje piękno: to zewnętrzne i to wewnętrzne, bardziej dyskretne, ale równie ważne.


Nie jest trudno być optymistką, uśmiechać się i promieniować radością, kiedy jesteś silna i zdrowa, a twojej głowy nie zaprzątają żadne troski. Niestety nie zawsze tak jest i zdarzają się sytuacje, które potrafią wytrącić z równowagi na długi czas i wprowadzić w stan permanentnego napięcia i niepewności. Dzieje się tak, kiedy naruszony jest twój osobisty, wewnętrzny komfort.
Często przyczyną takiego stanu rzeczy jest zespół rozluźnienia pochwy, będący konsekwencją urodzenia dziecka siłami natury. Wydajesz na świat potomstwo, co samo w sobie jest cudownym, niezwykłym zdarzeniem i wprowadza twoje życie na zupełnie nowy poziom, ponieważ zostajesz matką, ale jednocześnie poród naturalny może spowodować fizjologiczne osłabienie i rozluźnienie mięśni, znajdujących się w okolicach narządów płciowych kobiety. Następstwem takiego stanu rzeczy może być obniżenie jakości życia seksualnego. Inną uciążliwą konsekwencją może być nietrzymanie moczu.

Są to zmiany nie widoczne na zewnątrz, ale potrafią bezwzględnie odebrać komfort codziennego życia. Problemy w życiu seksualnym narażają na szwank tak wrażliwą sferę, jak twoja intymność, a nietrzymanie moczu odbierają energię i powoduje, że cały czas żyjesz w napięciu, obawiając się katastrofy. A przecież jesteś matką i powinnaś czuć się piękna: dla dziecka, dla rodziny i przede wszystkim dla samej siebie. Jakże często spotykamy się z tymi problemami młodych matek w naszym centrum medycznym.

Operacje plastyczne dotyczące intymnych stref kobiety: pochwy i krocza, jeszcze kilka lat temu wymagały stosowania inwazyjnych działań i metod. Dla wielu kobiet stanowiło to problem i trudność nie do przejścia. Na szczęście tradycyjne, bardzo inwazyjne metody rewitalizacji pochwy po porodzie odchodzą do historii. W naszym centrum medycyny estetycznej do tego typu operacji wykorzystujemy laser Mona Lisa Touch – jest to najmniej inwazyjna ze znanych metod operacyjnych. Pacjentki, które zdecydowały się na skorzystanie z tej metody w 100% potwierdzają poprawę jakości życia seksualnego. Zabiegi powodują także, że ustępują tak uciążliwe następstwa jak nietrzymanie moczu.

Laser Mona Lisa Touch to metoda nowoczesna i sprawdzona, którą stosujemy od wielu lat. Zabiegi laseroterapii przynoszą długotrwałe efekty, które dodatkowo mogą być wzmocnione zastosowaniem specjalistycznych nici Vaginal Narrower, pozwalających na rewitalizację mięśni krocza i dna miednicy.

Jeśli opisane na wstępie problemy są troską twojego codziennego życia, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Nasi lekarze-specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w pojęciu właściwej decyzji. Możesz liczyć na naszą wiedzę, doświadczenie i empatię – jakże potrzebną w takich wypadkach.

Przywróć sama sobie piękno, które w sobie nosisz. Odzyskaj komfort codziennego życia. Jesteś tego warta!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x